Twitch yayıncılarına ücretsiz oyun veren site

Video oyun piyasası ve kitlesi giderek büyüyor. Bu durum oyun oynarken canlı yayın yapılan platformların da büyümesine sebep olmakta.  Dolayısıyla “streamer” diye tabir edilen oyuncuların da sayısı artıyor. Eskiden bir oyunu almadan önce demosunu test etmek arzu edilirdi.  Günümüz oyuncularının birçoğu Twitch gibi platformlar sayesinde oyunları tanıyor ve hoşuna giderse satın alıyor.

Sık sık farklı oyunlar oynayan yayıncılar bu oyunları satın alınca büyük bir mali yükle karşı karşıya kalıyorlar. Piyasadaki bu açığı fark eden Mark ‘Turpster’ Turpin (Yogscastkeymailer.co diye bir web site kurmuş. Bu web site sayesinde oyun yapımcıları ücretsiz oyunlar vererek oyunlarının tanıtılmasını sağlıyor.

Keymailer.co

İster Twitch, ister Youtube veya Mixer yayıncısı olun keymailer ile Steam, PS4, Xbox One, Switch, 3DS, VR game ve Vita platformlarında oyunu olan yapımcılardan(keymailer’de kayıtları varsa) oyun kodu isteyebilirsiniz.

  1. İlk önce keymailer hesabınızla yayın yaptığınız platformdaki hesabınızı ilişkilendiriyorsunuz.
  2. Ardından Keymailer‘deki oyunlara göz atarak arzu ettikleriniz için istek yolluyorsunuz. Yapımcılar uygun gördükleri yayıncılara oyun kodlarını Keymailer aracılığıyla yolluyorlar.
  3. Kod size iletilince, oyun hangi platformdaysa o platforma girerek etkinleştirme işlemini yapıyorsunuz.

Web site adresi: https://www.keymailer.co

 

Bir cevap yazın